24.5 C
Tirana
E martë, 9 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Drejtohemi

Etiketim: drejtohemi

“10 ditë kohë për përgjigje, ose i drejtohemi Gjykatës”/ Studentët e...

0
Ditën e sotme, studentët e Fakultetit të Ekonomisë në Universitetin e Tiranës i janë drejtuar me një peticion prej 150 firmash, Rektoratit dhe FE-së,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS