34.5 C
Tirana
E martë, 9 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Dredhëza

Etiketim: dredhëza

Tiramisu me dredhëza: Deserti më i mirë freskues i cili përgatitet...

0
Kombinimi krematoz i biskotave dhe pemëve askënd nuk do ta lërë indiferent Përbërësit: – 400 g dredhëza të prera, – 100 ml lëng portokalli apo molle, – 30...

Smoothie me dredhëza për mëngjes

0
Nëse jeni i ri në përgatitjen e smoothieve, mos u shqetësoni sepse është e tejet e thjeshtë. Një smoothie me dredhëza është e preferuara jonë...

Embëlsirë e shpejtë me dredhëza: Për një orë, e gatshme për...

0
Kjo është një recetë jashtëzakonisht e shpejtë dhe shumë e shijshme. Përbërësit:  Gjysmë kilogrami dredhëza 5 lugë sheqer 2 gota miell 2 lugë çaji pluhur pjekje 2 lugë sheqer 3/4 lugë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS