23.5 C
Tirana
E diel, 14 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Drama

Etiketim: Drama

Ish-këshilltari holandez i Etilda Gjonajt i shkruan letër Ramës: Drama që...

0
Një shtetas holandez që punon si ekspert ndërkombëtar në fushën e riedukimit dhe që ka shërbyer gjithashtu si këshiltar në Shqipëri për Ministrin e...

Drama e familjare, bashkëshortja me urdhër mbrojtje për dhunë, si i...

0
Detaje të reja kanë dalë nga ngjarja e rëndë e ndodhur në aksin rrugor Lushnje-Fier, ku brenda një makine u gjet i vetëvrarë Betim Kastrati...

Gazetari i njohur tregon dramën më të madhe të jetës së...

0
Gazetari i njohur Adi Pojana, tregoi dramën e tij më të madhe i ftuar në “Shqipëria Live”.  Ai pranoi live se ka qenë një përdorues...

“Blerta dëshmitare kur u vetëvra babai”, pastori flet për dy motrat:...

0
Pastori Fitor Muça, ka treguar në emisionin “Opinion”, raportin dhe njohjen e tij me Blerta dhe Anisa Josifi, gjatë kohës që ato frekuentonin kishën...

“Blerta dëshmitare kur u vetëvra babai”, flet pastori: Si i njihja...

0
Pastori Fitor Muça, ka treguar në emisionin “Opinion”, raportin dhe njohjen e tij me Blerta dhe Anisa Josifi, gjatë kohës që ato frekuentonin kishën...

Drama e familjes Floyd, vajza 6 vjeçare nuk e di si...

0
Gianna Floyd, vajza 6 vjeçare e afro-amerikanit të vdekur në duart e policisë në Minneapolis, nuk e di ende sesi ndërroi jetë i ati....

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS