21.5 C
Tirana
E shtunë, 13 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Dram

Etiketim: dram

Banda me hajdutë/ Gruaja e futbollistit tregon dramën që përjetoi para...

0
Finalja e Champions League la kujtime te këqija te tifozët e Liverpool për shkak të asaj që ndodhi para finales.Kaos, rrëmujë, banda hajdutësh, pasiguri....

Presidenti Meta për krizën në arsim: Dramë kombëtare!

0
Presidenti i vendit, Ilir Meta e ka cilësuar krizën në arsim si një dramë kombëtare dhe krizë të"krizë të rëndë ekzistenciale të shoqërisë tonë,...

“Ka shkaktuar një dramë për familjet shqiptare”, pastori kundër legalizimit të...

0
Pastori, Akil Pano në një lidhje skype për "Shqipëria Live" foli rreth mendimit të tij për legalizimin e kanabisit.Vendimi i kryeministrit Edi Rama, për...

Lotët e dramës ukrainase/ Refugjatët e luftës tregojnë dhimbjen e braktisjes...

0
Ky fëmijë që nuk e kupton luftën por e di kuptimin e lirisë,  mban këtë pankartë në duar me dëshirën që kërkesa e tij...
Jon Stewart: Pete Davidson po bën më të mirën që mundet mes dramës dhe tensioneve të Kanye West

Jon Stewart: Pete Davidson po bën më të mirën që mundet...

0
Jon Stewart është krenar për mënyrën se si Pete Davidson e ka trajtuar sjelljen 'shpërthyese' të Kanye West në mes të marrëdhënies së yllit...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS