21.5 C
Tirana
E shtunë, 13 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Dragon

Etiketim: Dragon

SpaceX nuk do të prodhojë më kapsula të reja të Crew...

0
SpaceX nuk do të prodhojë më Crew Dragons të rinj, anija kozmike që transporton astronautët drejt dhe nga Stacioni Ndërkombëtar Hapësinor dhe në vend...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS