18.5 C
Tirana
E martë, 16 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Dragi

Etiketim: Dragi

Dragi Setinov habit se çfarë thotë për Fadil Vokrrin

0
Ish futbollisti Dragi Setinov, legjenda e Vardarit të Shkupit dhe Hajdukut nga Spliti, në një intervistë zbuloi se cilët lojtarë kanë qenë më tē...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS