22.5 C
Tirana
E mërkurë, 17 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Draftopinioni

Etiketim: Draftopinioni

Draft-opinioni i “Venecias”, Balla: Të presim vendimin final, nuk duhet të...

0
Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla, nuk e ka komentuar draft-opinionin e Komisionit të Venecias për përplasjen mes Presidencës dhe Mazhorancës...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS