22.5 C
Tirana
E premte, 19 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Draftin

Etiketim: draftin

Alibeaj për draftin e kanabisit: Rama i vendosur për marrëzinë e...

0
Kreu i Grupit Parlamentar, Enkelejd Alibeaj, ka reaguar pas publikimit të draftit për legalizimin e kanabisit në Shqipëri. Përmes një postimi në rrjete sociale, Alibeaj...

Bardhi: Dera e PD e hapur për Jozefina Topallin, Kuvendi të...

0
Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike Gazment Bardhi ka qenë në Shkodër ditën e sotme (4 korrik), teksa po zhvillohet procesi me strukturat për...

Gjiknuri dorëzoi në Kuvend draftin e Zgjedhores, Murrizi: Nga opozita nuk...

0
TIRANË-  Deputeti i Kuvendit Myslim Murrizi ka shpërthyer në akuza ndaj mazhorancës dhe opozitës jashtë parlamentare. Nga foltorja e Kuvendit Murrizi ka thënë se...

Komisioni Europian publikon draftin e negociatave për Shqipërinë dhe Maqedoninë e...

0
Sot, Komisioni Evropian i paraqiti Këshillit draftin e kornizave të negociatave për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut, duke përcaktuar udhëzimet dhe parimet për bisedimet...

Emigrantët pengohen të votojnë/ Kristaq Kume zbulon “kurthin” në draftin e...

0
Partitë politike kanë rënë dakord të paktën në letër, për votën e diasporës. Por, ashtu sikurse thotë një fjalë popullore nga e thëna...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS