22.5 C
Tirana
E mërkurë, 17 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Draft

Etiketim: draft

Drafti i tatimit mbi të ardhurat për të vetëpunësuarit u premtua...

0
Projektligji për tatimin mbi të ardhurat për të vetëpunësuarit ka tejkaluar afatet e përcaktuara nga ana e Ministrisë së Financave dhe Ekonomisë. “Jemi të bindur...

“Paketë ripunësimi pas COVID”/ Denaj nga Vlora: Jemi duke përgatitur një...

0
Ministrja e Financave Anila Denaj deklaroi nga Vlora se qeveria po përgatit një draft që ka qëllim ripunësimin pas situatës së krijuar nga pandemia. Por...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS