18.5 C
Tirana
E martë, 16 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Dr

Etiketim: dr

AMIE propozon Prof.as. Dr. Kimet Fetahun për president të ri të...

0
Partia e vetme maqedonase në Shqipëri, Aleanca e Maqedonasve për Integrimin Europian (AMIE), propozon Prof.as. Dr. Kimet Fetahun për kreun e ri të shtetit shqiptar.Propozimi i është dorëzuar sot...

Dr. Fatmir Brahimaj: Kujdes me reklamat shëndetësore

0
DR. FATMIR BRAHIMAJLindja, zgjerimi dhe zhvillimi i sektorit privat në shërbimin shëndetësor edhe në vendin tonë veç të tjerash u shoqërua me shtimin e reklamave...

Rama takohet me dr. Neshad dhe Dardan Asllanin, flasin për rëndësinë...

0
Kryetari i Prishtinës, Përparim Rama ka thënë se pjesë e rritjes së hovshme të trendit të digjitalizimit është bërë edhe sektori i shëndetësisë.Rama ka...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS