21.5 C
Tirana
E shtunë, 13 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Dozë

Etiketim: dozë

Ilaçi më i shtrenjtë në botë, një dozë kushton miliona dollarë

0
Në maj të vitit 2019, rregullatorët amerikanë miratuan lëshimin e një ilaçi jo të zakonshëm për përdorim. Ilaçi konsumohet një herë dhe çmimi nuk...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS