22.5 C
Tirana
E enjte, 18 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Downs

Etiketim: Downs

Ndërron jetë legjenda e televizionit, Hugh Downs

0
Ka ndërruar jetë legjenda e transmetuesve, i cili kishte 60 vjet përvojë në “Today,” “20/20” dhe ‘The Tonight Show’. Hugh vdiq të Mërkurën në shtëpinë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS