32.5 C
Tirana
E premte, 12 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Downing

Etiketim: Downing

Rrjeti i Downing Street dyshohet se u prek me një spyware,...

0
Sistemet kompjuterike të Downing Street dhe Foreign Office dyshohet se ishin prekur me spyware, sipas një grupi hetimor kanadez.Sipas medieve të huaja, Citizen Lab...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS