22.5 C
Tirana
E mërkurë, 17 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Dosjes

Etiketim: dosjes

Riçelet për herë të dytë hetimi administrativ për gjyqtarin e dosjes...

0
Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka vendosur të riçelë hetimin për Bib Ndreca me detyrë gjyqtar në Gjykatën e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit...

Gjyqtar i ‘dosjes 339’, hapet seanca në KPK për Bib Ndrecën

0
Hapet seanca për Bib Ndrecen, gjyqtar i dosjes 339  aktualisht gjyqtar pranë gjykatës së posaçme. KPK e rihapi seancën për të treja kriteret, pas kërkesës...

Gjykata “rrëzon” Ismailin: Avdylajt e dosjes “339”nuk futen në izolim

0
Gjykata e Tiranës ka vendosur anulimin e vendimit të drejtorit të  Përgjithshëm të Burgjeve Agim Ismaili, i cili vendosi në regjimin "41- Bis" 5...

Alibia e paverifikuar rrëzon hetimet e dosjes “Toyota Auris”

0
Mbrëmjen e 13 marsit 2019, një qytetar gjerman i quajtur Carlo Rizzatto zbriti në aeroportin e Rinasit me një histori të pabesueshme në bagazh...

Mbërrijnë në SPAK dokumentet e tenderave, ja prokurori i dosjes

0
Sot ka mbërritur në Prokurorinë e Posaçme anti-korrupsion dosja e tenderave të kryera nga ministria e Shëndetësisë në kohën e pandemisë. Mësohet se në dosje...

Dy prokuroret e dosjes ‘339’ kandidate per ne SPAK – Lajmi...

0
Dritan Prençi dhe Vladimir Mara, dy prokurorët e dosjes ‘339’, në të cilën po hetohen prej më shumë se 2 vitesh, dyshimet për...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS