fbpx
10 C
Tirana
Saturday, April 4, 2020
Ballina Etiketimet Dikush

Etiketim: dikush

Ndonjëherë na duhet vetëm dikush që të na thotë se gjithçka...

0
Edhe njerëzit e fortë, ata të cilët kanë rënë dhe janë ngritur disa herë, kanë nevojë, herë pas here, që dikush t’i marrë për...

Si të hiqni dorë nga dikush që e dashuroni – është...

0
Të gjithë e kemi përjetuar në ndonjë fazë të jetës sonë dhimbjen e të humburit një person të cilin/cilën e kemi dashuruar. Heqja dorë nga...

Çdo 15 minuta dikush në SHBA vdes nga suber-bakteret rezistente ndaj...

0
Çdo 15 minuta, dikush në Shtetet e Bashkuara të Amerikës vdes nga një super-baktere që ka mësuar t’ju rezistojë edhe antibiotikëve më të sofistikuar,...

Si ta shpëtoni veten nga dikush që flet shumë

0
Një histori “argëtuese” për gjyshen, macen apo thjesht për ecjen e tyre deri në punë  – disa njerëz thjesht kanë nevojë t’i shprehin mendimet...

Arsyet psikologjike se përse dikush bie në dashuri me juve

0
Çfarë e bën dikë të bie në dashuri me ju? Kjo është një pyetje të cilës gjithsecili duam t’ia dimë përgjigjen, apo jo? Dashuria është edhe...

Tri mënyra për të shpëtuar veten nga dikush që flet shumë

0
Të gjithë kemi një person në familje ose në zyrë që flet gjatë gjithë kohës. Disa njerëz thjesht shprehin mendimet e tyre dhe nuk...

Mënyra se si ta kuptoni nëse dikush mendon se jeni tërheqës

0
Mund të jetë e vështirë ta kuptoni nëse dikush mendon se ju jeni tërheqës. Mirëpo studiuesit e marrëdhënieve pretendojnë se e kanë gjetur një...

Nëse dyshoni se dikush po ju vjedh Instagramin, dëgjoni këshillën e...

0
Pak kohë më parë, këngëtarja e njohur Venera Lumani ra pre e një mashtrimi dhe për plot një muaj kaloi një periudhë stresuese. Hakerat...

Dikush filmon Xhensilën dhe Besin dhe ju do qeshni shumë me...

0
Çifti i famshëm i showbiz-it shqiptar, Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj, duket se janë të pandarë dhe shihen gjithë kohën në shoqërinë e njëri-tjetrit. Këtë...

MalaysianGP: Më në fund dikush më i shpejtë se Marquez –...

0
Maverick Vinales ka fituar garën e Grand Prix Malaysia, në Moto GP. Vinales ka ndalur serinë e fitoreve të Marc Marquez, duke u treguar më...