fbpx
11 C
Tirana
Friday, May 29, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Dhunshme

Etiketim: dhunshme

Shembja e Teatrit Kombëtar, reagon Basha: Afera e TK, vjedhja më...

0
Teksa një ditë më parë Europa Nostra ka reaguar ndaj zhvillimeve të ditës në Tiranë për shembjen e Teatrit Kombëtar, në lidhje me këtë...

Kaos në Rio de Janeiro, festa përfundon në përplasje të dhunshme

0
Përleshjet shpërthuen në qytetin brazilian të Rio de Janeiro ndërsa policia luftoi me tifozët e futbollit të cilët festonin fitoren e ekipit të tyre...

Policët përfshihen nga flakët, vijojnë protestat e dhunshme në Kili

0
Policët në Kili u përfshinë nga flakët gjatë protestës së radhës. Protestuesit lëshuan bomba molotov në drejtim të tyre në Plaza Italia, qendra e protestave...

Vargje të dhunshme ndaj Ivanka Trump, Shërbimi Sekret merr në pyetje...

0
Reperi i njohur Eminem është marrë në pyetje nga Shërbimi Sekret amerikan, për shkak të disa vargjeve të tij të dhunshme, që kanë lidhje...

Shehi: Nese nuk pranojne platformen tone do te kalojme ne mjete...

0
Kryetari i LZHK-së Dashamir Shehi ka deklaruar se opozita ka përcaktuar strategjinë për zgjedhje të parakohshme. ...

Protesta te dhunshme ne Spanje, policia perplaset me protestuesit – Lajmi...

0
Përleshjet ndërmjet protestuesve dhe policisë shpërthyen të martën mbrëma në Barcelonë, në ditën e dytë të protestave kundër dënimit...