fbpx
11 C
Tirana
Friday, April 3, 2020
Ballina Etiketimet Dëshmitë

Etiketim: dëshmitë

Vazhdojnë dëshmitë publike në procesin hetimor ndaj Trumpit

0
Në Komitetin për Inteligjencë të Dhomës së Përfaqësuesve kanë vazhduar dëshmitë, në kuadër të hetimit ndaj presidentit të Shteteve të Bashkuara, Donald Trump. Koloneli, Alexander...

Shkarkimi i Trumpit, dëshmitë e para publike

0
Dy diplomatë të lartë amerikanë ishin të parët që dolën në seancat publike dëgjimore për procesin e shkarkimit të presidentit Donald Trump. William Taylor dhe...

Dëshmitë në hetimin ndaj Trumpit, të hapura për publikun

0
Hetimi i Dhomës së Përfaqësuesve të Shteteve të Bashkuara ndaj presidentit, Donald Trump, ka marrë zhvillime të reja pasi është vendosur që ai të...

Dëshmitë në hetimin ndaj Trumpit, të hapura për publikun

0
Hetimi i Dhomës së Përfaqësuesve të Shteteve të Bashkuara ndaj presidentit, Donald Trump, ka marrë zhvillime të reja pasi është vendosur që ai të...

Vazhdojnë dëshmitë në hetimet mbi Presidentit Trump

0
Një këshilltare për çështjet e jashtme të nënpresidentit Mike Pence po dëshmon sot pas dyerve të mbyllura në hetimin që ka në shënjestër Presidentin...

Vazhdojnë dëshmitë në hetimet mbi PresidentinTrump

0
Një këshilltare për çështjet e jashtme të nënpresidentit Mike Pence po dëshmon sot pas dyerve të mbyllura në hetimin që ka në shënjestër Presidentin...