fbpx
21 C
Tirana
Friday, May 29, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Dera

Etiketim: dera

“Shilarse te dera e Gjykatës Kushtetuese!” Çfarë bën Ardian Dvorani kur...

0
Ditët e fundit një nga çështjet më të debatuara është ajo e kreut të KED, Ardian Dvoranit, të cili pavarësisht se i ka mbaruar...

Letër drejtuar burrit tim sa herë që del nga dera e...

0
Ndonjëherë, kur ti del nga dera e shtëpisë, dua të largohem. (Do të kthehem përsëri, të premtoj!) Sepse ka qenë një ditë e vështirë. Një ditë...

Dera e furrës do të shkëlqejë dhe do të duket si...

0
Secila amvisë heq të zitë e ullirit me derën e furrës e cila ndotet me rastin e çdo pjekjeje Më së shumti telashe kanë rreth...

Shpëton jetë: Ja pse dera e dhomës së gjumit duhet të...

0
Nëse ka shumë arsye të flini me derë hapur, nga të qenit në gjendje të dëgjoni fëmijën tuaj duke qarë ose hajdutët, kjo është...

Deshtojne negociatat ne Bruksel, Macron shmang mediat, del nga dera e...

0
Dështojnë përfundimisht negociatat për zgjerimin e BE në samitin e Brukselit. Sipas EurActiv, kjo çështje nuk është në axhendën e sotme....