fbpx
15 C
Tirana
Wednesday, June 3, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Color technology

Etiketim: color technology

Astronautët e NASA-s janë gati për nisje, raketa gjithashtu – por...

0
Dy astronautët kanë thënë se janë të gatshëm për nisje. Dhe të gjitha kontrollet teknike tanimë janë bërë. Pyetja që shtrohet është: A do të...

Dodge Challenger përfundoi në det, u largua me lehtësi pasi nuk...

0
Megjithëse nuk është një barkë, Dodge Challenger arriti të lundrojë nëpër det Banorët e një bregdeti në Floridë të Shteteve të Bashkuara, mbetën të befasuar...

Vëllai i Pablo Escobar lanson “iPhone 11”, i tëri në ar...

0
Një produkt i ri nga kompania Escobar, kompani në pronësi të Roberto “Osito” Escobar, vëllai i Pablo Escobar, u shfaq në treg: një iPhone...

OnePlus dëshiron të ofrojë përsëri telefon të mençur, por edhe të...

0
Kompania OnePlus është konsideruar prej kohësh mbreti i performancës së telefonave të mençur dhe çmimeve midis prodhuesve Android. Modelet e fundit nga kjo kompani janë...

Makina më e madhe SUV nga BMW nuk do ta ketë...

0
Në përditësimet që do t’i pësojë X7, nuk përfshihet edhe ky tretman BMW e ofron tretmanin M Performance për të gjitha modelet, por makinës më...

​Renault mbyll katër fabrika në Francë, gjashtë modele të rrezikuara?

0
Prodhuesi francez do të ndërmarrë hapa për të kursyer 2 miliardë euro deri në vitin 2022. Për të arritur shkurtimet e planifikuara të tregut, Renault...

Për herë të parë shkencëtarët shikuan se si lindi një planet...

0
Imazhet e reja tregojnë ‘kthesën’ e markës tregtare që sugjerojnë se po shfaqet një botë tjetër. Shkencëtarët kanë marrë imazhe që mund të jetë evidenca...

Ford mbyll dy fabrika në SHBA për shkak të rasteve me...

0
Kompania Ford Motor të mërkurën mbylli përkohësisht dy fabrika në Shtetet e Bashkuara, ndërsa pandemia e koronavirusit goditi rëndë planet e prodhuesit numër dy...

Nis prodhimi i maskave që ndriçojnë nëse përdoruesi i tyre ka...

0
Maska që japin një ndriçim floureshent nëse personi që është duke i përdorur ka koronavirus po zhvillohen dhe pritet që të ndihmojnë në ngadalësimin...

​Rrjedhin fotografitë e para të Porsche 911 Targa

0
Një ditë para premierës botërore, fotot e para të versionit Targa të 911 mbërritën në internet. Për shkak të pandemisë, Porsche u detyrua të shtyjë...