fbpx
8 C
Tirana
Friday, April 10, 2020
Ballina Etiketimet Cila

Etiketim: cila

Supa magjike e cila eliminon helmet dhe yndyrat nga trupi

0
Supa plot vitamina dhe minerale – forcon imuniteti, nxjerr helmet nga organizmi dhe ndikon pozitivisht në humbje peshe! Vlera të ulëta kalorish, andaj mund ta...

Dy partnerët e NYPD morën një test ADN-je, e cila rezulton...

0
NYC: Dy Oficerët e NYPD zbulojnë se janë kushërinj të dytë, gjyshet e tyre, janë motra, shkruan shtypi njujorkez, raporton Bota sot nga Nju...

Chicago i gëzohet ditës e cila kaloi pa asnjë të shtëna...

0
Një ditë e cila konsiderohet e çuditshme për njerëzit që jetojnë në Chicago. Chicago vendi i kaosit dhe mafisë, ka kaluar një ditë të tërë...

Cila është menuja e darkës për Amin? Moderatorja zbulon ushqimin e...

0
Një nga specialitet e Amit janë sushit dhe këtë moderatorja e ka treguar me anë të postimeve të ndryshme në llogarinë e saj në...

Femra e cila qante kur shikonte ‘tulat’ në pasqyrë i humbet...

0
Femra e cila thotë se qante kur shikonte veten në pasqyrë, ka humbur gjysmën e peshës së trupit për vetëm një vit dhe tani...

Një muaj betejë me jetën, ja cila është gjendja më e...

0
Prej një muaji, pas lajmit që u bë publik në media dhe qarkulloi me shpejtësi për këngëtarin e njohur të muzikës tallava në Shqipëri,...

A e dini pse puthim? Ja cila është historia e saj…

0
E dini cila është historia e puthjes? Puthja ishte menduar si një  “model i evoluar kulturor i botës perëndimore”, sipas Sjelljes Krahasuese. Por, në...

Më thuaj si fle të të them se cila je!

0
Çfarë domethënie ka pozicioni juaj i fjetjes? Nëse dëshironi të keni një pasqyrë të qartë mbi personalitetin e dikujt, përpiquni të kuptoni se si ai/ajo...

Ja cila është kafsha juaj shpirtërore sipas Horoskopit

0
Çdo shenjë e zodiakut ka simbol një kafshë që mishëron personalitetin dhe karakteristikat e të lindurit në atë shenjë. Ja cila është kafsha simbol...

I njëjti kostum: Arbana Osmani apo Selena Gomez; cila e veshi...

0
Arbana Osmani dhe Selena Gomez duket se patën të njëjtën shije sa i përket këtij kostumi me kuadrata me vija të holla, të cilin...