23.5 C
Tirana
E diel, 14 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Bullizua

Etiketim: bullizua

U bullizua në shkollë se kishte emrin Corona, aktori Tom Hanks...

0
Aktori amerikan Tom Hanks i ka dërguar një letër dhe makinë shkrimi të markës Corona një djali australian që u bullizua për shkak të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS