27.5 C
Tirana
E hënë, 15 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Bujupin

Etiketim: Bujupin

Byzylyku te dora e nxori zbuluar! Vajza misterioze që po bashkëpunon...

0
Kanë mjaftuar vetëm dy ditë nga publikimi i një fotoje nga Ardian Bujupi, dhe aq kohë u desh për të kuptuar se cila është...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS