32.5 C
Tirana
E premte, 12 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Bujar Spahiu

Etiketim: Bujar Spahiu

Kryetari i Komunitetit Mysliman të Shqipërisë uron Fitër Bajramit: Kemi trashëguar...

0
Mijëra besimtarë myslimanë falën sot namazin e Fitër Bajramit në sheshin "Skënderbej" në Tiranë dhe mijëra të tjerë në sheshet kryesore të çdo qyteti...

Fillimi i Muajit të Ramazanit, kreu i KMSH: Në këto kohë...

0
Kryetari i Komunitetit Mysliman të Shqipërisë, Bujar Spahiu uroi sot besimtarët në vigjilje të nisjes së Muajit të Bekuar të Ramazanit.Në një njoftim në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS