20.5 C
Tirana
E martë, 16 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Bujaj

Etiketim: Bujaj

Vjen “Fjalët e shpirtit” nga Lisa Bujaj dhe Dionis Delia

0
"Fjalët e shpirtit", kështu quhet projekti më i ri muzikor ardhur nga dushja në një bashkëpunim që ju shkon shumë atyre. Artistët Lisa Bujaj dhe...

Lisa Bujaj shumë shpejt vjen me projektin e ri, këtë herë...

0
Artistja Lisa Bujaj ka gati projektin e rradhës ku do të jetë në bashkëpunim me këngëtarin Dionis Delia e pritet të publikohet shumë shpejt...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS