32.5 C
Tirana
E premte, 12 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Budallaqe

Etiketim: budallaqe

“Shitja” e Butrintit, Rama mbron koncesionin në Kuvend, opozitë budallaqe

0
Menaxhimi i Butrintit ka përplasur opozitën dhe qeverinë në debatin parlamentar.  Deputetja demokrate Ina Zhupa ka kërkuar nga Ministrja e Kulturës që të bëjë...

Telefonatat e liderëve/ Trump ka quajtur Theresa May ‘të dobët’ dhe...

0
Disa përgjime telefonatash të publikuara së fundmi thonë se presidenti amerikan Donald Trump ka thënë se ish-kryeministrja britanike Theresa May është ‘e dobët’ kurse...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS