21.5 C
Tirana
E shtunë, 13 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Bucks

Etiketim: Bucks

Meta planifikon monedhat virtuale ‘Zuck Bucks’ për përdoruesit e Facebook dhe...

0
Mark Zuckerberg po kërkon të zhvillojë monedha virtuale, të quajtura "Zuck bucks" nga stafi, për përdoruesit e Facebook dhe Instagram si pjesë e një...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS