25.5 C
Tirana
E martë, 16 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Buceta

Etiketim: buceta

Zbulohet buceta e shtatores fituese për legjendën e futbollit, Fadil Vokrri

0
Me nderime të larta është zbuluar sot buceta e shtatores fituese e legjendës së futbollit të Kosovës, Fadil Vokrri. Ky model bucete, do të ngritet...

Publikohet buceta fituese e shtatores së Fadil Vokrrit

0
Me rastin e dy vjetorit të ndarjes nga jeta të Fadil Vokrrit, në nderim të figurës së tij, Ministrja e Kulturës, Rinisë dhe Sportit,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS