25.5 C
Tirana
E martë, 16 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Buble

Etiketim: Buble

Michael Buble ka marrë kërcënime me vdekje

0
Javë më parë është bërë virale video-ja e tij duke shtyrë me bërryl bashkëshorte. Dyshja shfaqeshin në një Instagram live dhe kur Luisana ndërhyri për...

Pas videos virale me bashkëshorten, Michael Buble ka marrë kërcënime me...

0
Disa javë më parë, një video e Michael Buble dhe bashkëshortes së tij, aktores Luisana Lopilato, u bë virale. Ata shfaqeshin në një Instagram...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS