21.5 C
Tirana
E shtunë, 13 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Bthëqrë

Etiketim: bthëqrë

Plas grushti mes shqiptarëve: Ore b*thëq*rë… është motra ime ajo dhe…

0
Dy burra janë përfshirë në sherr me grushte në Sarandë, në Butrint. Në videon e publikuar nga JOQ, shihet se dy burrat në fjalë, debatojnë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS