24.5 C
Tirana
E diel, 14 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Brunilda

Etiketim: Brunilda

Vrasja e Brunilda Muçës, dëshmitarët: Ambulanca erdhi pas një ore, prandaj...

0
Vrasja e Brunilda Muça, nga një person që nuk e njihte dhe ishte me probleme të shëndetit mendor, ka tronditur gjithë qytetin e Vittoria-s...

Ka frikë të lindë në mënyrë natyrale, Brunilda Lahe rrëfen se...

0
Këtë të mërkurë në emisionin “Soirée” me Jonida Shehun në Top Channel ishte e ftuar moderatorja e njohur Brunilda Lahe e cila është në...

Përlotet Brunilda Lahe, shoqet e ngushta dhe motra i bëjnë një...

0
Kjo e mërkurë në “Soirée” me Jonida Shehun në Top Channel ishte një festë për vajzën e Brunilda Lahe që do të vijë së...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS