18.5 C
Tirana
E martë, 16 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Brumi

Etiketim: Brumi

Brumi i biskotave: Hidhini të gjithë përbërësit në një qese dhe...

0
Truku është të vendosni përbërësit në një qese dhe t'i përzieni pak me duarPërbërësit:- 1 lugë çaji maja e thatë,- 20 g gjalpë i...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS