8.5 C
Tirana
E enjte, 1 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Brum

Etiketim: Brum

Bukë shtëpie e mbushur me djathë: Brumë i butë dhe kore...

0
Nuk do ta blini kurrë në dyqane kur ta provoniPërbërësit:▪ 250 ml qumësht▪ një kub maja▪ 1 lugë çaji sheqer▪ 800 gr miell▪ 100...

Buka pritet të shkojë deri në 150 lekë, Shoqata e Brumërave...

0
Shtrenjtohet 20% buka masive në dyqanet e shitjes së produkteve ushqimore në rrethe.Çmimi i bukës masive të bardhë dhe të zezë arrin 120 lekë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS