24.5 C
Tirana
E hënë, 8 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Bruce MacVittie

Etiketim: Bruce MacVittie

Vdes në moshën 65-vjeçare aktori i “Sex and the City”, Bruce MacVittie

Vdes në moshën 65-vjeçare aktori i “Sex and the City”, Bruce...

0
Ka vdekur aktori i dashur Bruce MacVittie, i njohur më së shumti për rolet e tij në "The Sopranos" dhe "Sex and the City".Ai...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS