34.5 C
Tirana
E martë, 9 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Brokolit

Etiketim: brokolit

Vetitë ushqyese të brokolit dhe përfitimet shëndetësore

0
I pasur me vitamina, minerale dhe komponime bioaktive: Brokoli është një burim i pasur me vitamina, minerale dhe fibra të shumta. Metoda të ndryshme...

Lëngu i brokolit/ Përfitimet direkte për shëndetin e gjithë organizmit

0
Brokoli është një perime që zakonisht serviret i kaurdisur ose i zjerë. Shtrydhja e tij është një praktikë shumë pak e përdorur. Megjithatë, lëngu...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS