24.5 C
Tirana
E diel, 14 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Brokoli

Etiketim: brokoli

Makarona me brokoli: Një vakt i shijshëm që gatuhet në vetëm...

0
Ne ju sjellim një recetë të mrekullueshme për makarona të shijshme dhe të thjeshtaPërbërësit:- 0,5 kg makarona sipas dëshirës,- 2 lugë vaj ulliri,- 1...

Pa gluten: Sallatë quinoa me brokoli dhe kungullesha

0
Shoqëroni vaktet tuaja me këtë sallatë të shijshme dhe të shëndetshme, e cila është e pasur me vitamina Përbërësit: – 50 g quinoa; – presh; – brokoli, – kungulleshë; –...

Këto janë arsyet që duhet të blini brokoli më shpesh

0
Brokoli është një anëtar i familjes së lakrës dhe ka një numër të madh përfitimesh shëndetësore. Ka shumë arsye për ta integruar atë në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS