23.5 C
Tirana
E diel, 14 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Britaniku

Etiketim: Britaniku

Habit britaniku! Filmon momentin kur e kafshon gjarpri…

0
Rober Irwin, është një figurë e njohur televizive në Britaninë e Madhe. Ai dhe babai i tij Steve, janë mjaft të pasionuar nga natyra...

Britaniku 15-vjeçar shpik orën që ju paralajmëron për të mos e...

0
Në kohën e pandemisë, prekja e fytyrës është një shprehi që mund të shndërrohet në veprim fatal për disa njerëz pasi duart tona bartin...

Tyson Fury kundër Mike Tysonit? – Britaniku konfirmon ofertën

0
Kthimi i Mike Tysonit ka qenë ndër temat kryesore në botën e boksit gjatë javëve të fundit, ndërsa së fundi kampioni Tyson Fury ka...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS