21.5 C
Tirana
E shtunë, 13 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Britania e madhe

Etiketim: britania e madhe

Merr flakë një makinë në hyrje të tunelit të Elbasanit

0
Një makinë është përfshirë nga flakët në hyrje të tunelit të rrugës Elbasan-Tiranë. Për fat të mirë nuk ka të lënduar, pasi personat që...

U jepte kredi të interesuarve, por lekët i merrte vetë! Arrestohet...

0
Policia e Fierit ka arrestuar një 31-vjeçar me inicialet E. B, i shpallur në kërkim pasi akuzohet për veprat penale “Vjedhje duke shpërdoruar detyrën”...

Për kultivim droge dhe shunë ndaj bashkëshortes, arrestohen dy persona në...

0
Një rast i kultivimit të lëndëve narkotik është goditur së fundmi nga policia e Poliçanit. Në pranga ka rënë N. T 32 vjeç, pasi...

Mospagimi i kësteve të Tatimit mbi Fitimin për shkak të COVID-19,...

0
Falen të gjitha gjobat në lidhje me mospagimet e kësteve paraprake të Tatim mbi Fitimin për shkak të situatës së shkaktuar nga pandemia e...

Ndalimi i hapjes së lokaleve të natës, Lleshaj: Virusi po merr...

0
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj dhe drejtuesë të Policisë së Shtetit kanë vijuar me inspektimet, kësaj radhe në ‘’Tiranën e Re’’ për masat parandaluese...

Pipero i del kundër Ramës për lokalet e natës: Muzika të...

0
Mjeku Pëllumb Pipero ka folur për vendimin për mbylljen e bareve dhe lokaleve të natës si dhe ndalimin e muzikës pas orës 20:00. Pipero...

Italia drejt shërimit, sa viktima u shënuan gjatë orëve të fundit

0
Ministria e Shëndetësisë në Itali bën me dije se në 24 orët e fundit janë regjistruar 15 viktima nga koronavirusi. Kështu shkon në 35,073...

Ilaçi që ul nivelin e yndyrës në gjak, efikas kundër Covid!...

0
Një ilaç i vjetër anti-trigliceride mund të zvogëlojë simptomat e koronavirusit duke e shndërruar këtë të fundit në një ftohjeje të thjeshtë. Bëhet...

Gjendja në spitale nga COVID, 123 pacientë të shtruar, 21 në...

0
Ministria e Shendetesise njoftoi se 123 paciente jane shtruar ne spitale me COVID, nderkohe qe 21 jane ne gjendje te rende mes te cileve...

Arrestohet 21-vjeçari në Durrës, kreu 11 vjedhje përgjatë korrikut. Bashkëpunëtori minoren…

0
Policia e Durrësit ka arrestuar një 21- vjeçar të akuzuar për 11 vjedhje gjatë muajit korrik dhe të dënuar më parë për të njëjtën...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS