34.5 C
Tirana
E martë, 9 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Brighton

Etiketim: Brighton

Brighton fiton në ‘frymën’ e fundit, Arsenal thellon krizën

0
Dy ndeshje dhe po kaq humbje për Arsenalin në këtë rikthim të futbollit në Angli pas ndërprerjes për shkak të COVID-19. “Topçinjtë” dështuan të...

Edhe një lojtar i Brighton rezulton pozitiv në Covid-19

0
Brighton & Hove Albions nuk do ta kenë të lehtë rikthimin në fushat e blerta. Premierliga po vazhdon të ndjek planin për rifillimin e sezonit,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS