25.5 C
Tirana
E martë, 16 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Breza

Etiketim: breza

Top Story/Konfliktet e pronave bllokojnë gjykatat, fatura e papërballueshme ndër breza

0
Beteja nëpër gjykata, është një kalvar 30-vjeçar për pronat. Vetëm në Gjykatën e Lartë janë të depozituara 30 mijë dosje civile dhe administrative. Rreth...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS