24.5 C
Tirana
E hënë, 8 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Brendshem

Etiketim: brendshem

Kryemadhi beson: Meta s’bëhet kryeministër se është Basha! Po mbase do...

0
Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi reagon për lajmin e përhapur në media se presidenti Ilir Meta mund të synojë postin e kryeministrit pas zgjedhjeve...

Francë/ Macron mbështet ministrin e ri të brendshëm, të hetuar për...

0
Presidenti francez Emmanuel Macron dhe qeveria e tij kanë dhënë sot mbështetjen për emërimin si ministër i brendshëm i Francës të një njeriu që...

Tahiri në gjykatën e posaçme/ Apeli e kthen për rigjykim nga...

0
Ish ministri i Brendshëm Saimir Tahiri do të rigjykohet sërish. Gjykata e Shkallës së Dytë nuk mundi të japë as vendim fajësie dhe as...

Shkarkohet gjyqtarja e Tahirit/ Trupa mbetet e paplotë një javë para...

0
Një javë para vendimit për Saimir Tahirin dhe Jaeld Çelën, trupa gjyqësore mbetet e paplotë dhe vetëm me dy anëtare, pasi njëra prej tyre...

Prokurorët amerikanë akuzojnë një 27-vjeçar për “terrorizëm të brendshëm”

0
Richard Holzer nga Kolorado është paraqitur para gjykatës rreth dyshimeve për komplot të bombardimit të sinagogës në një rast që prokurorët amerikanë e kanë...

Samiti i Paqes/ Spiropali: Integrimi, proces i zhvillimit te brendshem –...

0
TIRANENë fjalën e saj përshëndetëse në Samitin e Paqes dhe Sigurisë për Europën Juglindore që po zhvillohet në Tiranë, ministrja...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS