21.5 C
Tirana
E shtunë, 13 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Brendësi

Etiketim: brendësi

FOTO/ E braktisur për gati 20 vite! Në brendësi të “shtëpisë...

0
Imazhe të zymta tregojnë një shtëpi të humbur në kohë, të mbuluar tërësish nga myku e pluhuri, pasi është braktisur për gati 20 vite. ...

Fotot e rralla/ Në brendësi të luftës mes Koresë së Veriut...

0
Fotografi të rralla me ngjyra, kanë sjellë në jetë Luftën Koreane, duke kujtuar 70 vjetorin e konflikteve mes dy Koreve. Në foto shikohen dhe...

Pamje të rralla/ Në brendësi të Luftës së Dytë Botërore

0
Fotografi të rralla me ngjyra të realizuara gjatë Luftës së Dytë Botërore janë publikuar ditët e fundit. Në to është dokumentuar momenti kur trupat...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS