21.5 C
Tirana
E shtunë, 13 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Brekë

Etiketim: brekë

Nuk mori mjaftueshëm brekë me vete

0
Basketbollisti i Los Angeles Lakers, J.R. Smith, ka bërë të ditur se ai i ka marrë vetëm 7 palë brekë në NBA Bubble dhe...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS