21.5 C
Tirana
E shtunë, 13 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Bregu

Etiketim: Bregu

Nga Fatos Nano tek Majlinda Bregu, emrat më të përfolur për...

0
Procesi i zgjedhjes së Presidenti të ri të Shqipërisë duket se po vjen drejt konkretizimit në raundin e katërt.Pas tre raundeve të para ku...
“Bregu Drill”, Lluni ka lansuar këngën e re

“Bregu Drill”, Lluni ka lansuar këngën e re

0
Lluni e ka publikuar këngën e re të titulluar "Bregu Drill" Chapter 2' dhe e ka kompletuar me video muzikore.Projekti është prodhim i labelit...

Majlinda Bregu presidente? Ja si përgjigjet Elisa Spiropali

0
Mbrëmjen e sotme ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali, është vendosur para disa emrave të cilët mund të propozohen për President...

Majlinda Bregu tregon nëse do të garojë për kreun e PD

0
Ish-ministrja dhe ish-deputetja e PD-së Majlinda Bregu që tashmë ka marrë një tjetër mandat si Sekretare e Përgjithshme e Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal thotë...

Majlinda Bregu: PD mori formën e paaftësisë së Bashës

0
"Karma nuk ngatërron asnjëherë adresë",- thotë Majlinda Bregu, kur rikujton si ka nisur tkurrja e Partisë Demokratike që në 2017, kur ajo dhe kolegë...

“Koha më ka dhënë të drejtë”/ Majlinda Bregu flet hapur: Në...

0
Sekretarja e Përgjithshme e Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal, Majlinda Bregu ka deklaruar në emisionin“Provokacija”se gratë politikane në Shiqipëri në këto 30 vite kanë qenë...

Ligji i ri për pasuritë/ 500 metra nga bregu i detit,...

0
Qeveria do të ndryshojë ligjin “Për pasuritë e paluajtshme”, duke përcaktuar se pjesa e bregut të detit, pra në një distancë deri në 500...

1 vit nga Marrëveshja Rajonale Roaming/ Majlinda Bregu: Një histori e...

0
Është shënuar një vit nga marrëveshja Rajonale Roaming. “Një lajm të mirë ose më saktë një ditëlindje” e ka etiketuar këtë marrëveshje Majlinda Bregu. ...

Majlinda Bregu: Këtë vit partitë politike listohen si më të korruptuarat

0
Një nga gjetjet kryesore të Barometrit për Ballkanin ishte perceptimi i qytetarëve në rajon mbi korrupsionin. Këtë vit 83% e të anketuarve kanë etiketuar...

Vjosa transferon një futbollist nga Bregu i Flidishtë

0
Skuadra e Ligës së Dytë, KF Vjosa nga Shtimja ka filluar të bëj transferime që nga tash. Indeksonline ka arritur të kuptoj që KF Vjosa...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS