21.5 C
Tirana
E shtunë, 13 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Brazilin

Etiketim: Brazilin

Kur Gjermania shkatërronte Brazilin 7-1, kujton Bierhoff: Djema, ndaloni së shënuari.

0
Ishte 8 korriku 2014. Brazili dhe Gjermania u ndeshën në një nga gjysmëfinalet më të pabesueshme të një Kupe Bote në histori. Nikoqirët donin...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS