24.5 C
Tirana
E hënë, 8 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Brahimi

Etiketim: Brahimi

Atentati në Milot, rrëfehet Ylli Brahimi: Nuk kam konflikte, s’ja kam...

0
Detaje të reja kanë dalë në dritë në lidhje me atentatin e ndodhur në Milot, ku u vra me armë zjarri 28-vjeçari Klisman Preçi...

Boksieret Donjeta Sadiku dhe Alnera Brahimi në përgatitje bazike

0
Boksieret kosovare, Donjeta Sadiku dhe Alnera Brahimi janë duke i kryer përgatitjet bazike për sfidat që i presin në të ardhmen, njofton Federata e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS