21.5 C
Tirana
E shtunë, 13 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet BradAngelina

Etiketim: BradAngelina

Çfarë po ndodhë me qiftin Brad-Angelina, a po shkojnë drejtë bashkimit?

0
Lidhja e ngrirë e Brad Pitt dhe Angelina Jolie duket se ka filluar të shkrihet. Qifti përjetoj një ndarje tronditëse në vitin 2016 dhe një...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS