21.5 C
Tirana
E shtunë, 13 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Brad

Etiketim: Brad

Sam Asghari bëhet xheloz për Brad Pittin, teksa i drejtohet Britney Spears: Jam dhjetë herë më i …

Sam Asghari bëhet xheloz për Brad Pittin, teksa i drejtohet Britney...

0
Sam Asghari duket se është pak xheloz në lidhje me dashurinë e Britney Spears ndaj Brad Pit.Në një video të postuar në faqen zyrtare...

Dëshirat e ​Brad Pitt në ditëlidjen e 58-të

0
Një burim thotë se Brad Pitt ka në plan të "thjesht një lloj shoqërie" për ditëlindjen e tij të 58.Fituesi i dyfishtë i çmimit...

Angelina Jolie dhe Brad Pitt arrijnë marrëveshje për kujdestarinë e fëmijëve

0
Angelina Jolie dhe Brad Pitt do ta ndajnë kujdestarinë e fëmijëve falë terapisë familjare që morën, katër vjet pas ndarjes. Angelina Jolie dhe Brad Pitt...

​Angelina Jolie tregon arsyen e divorcit me Brad Pitt

0
Javën e kaluar Brad Pitt u ‘shkëput’ jashtë rezidencës së Angelina Jolie me një biçikletë, pas së cilës njerëzit filluan të spekulojnë nëse ish-çifti...

U tha se janë bashkë, ‘e dashura’ e Brad Pitt reagon...

0
E dashura e përfolur e Brad Pitt, Alia Shawkat, ka reaguar ndaj thashethemeve që takohet me yllin e Hollivudit, Brad Pitt. Alia dhe Brad janë parë...

U tha se janë bashkë, ‘e dashura’ e Brad Pitt reagon...

0
E dashura e përfolur e Brad Pitt, Alia Shawkat, më në fund ka reaguar ndaj thashethemeve që takohet me yllin e Hollivudit. Alia dhe Brad...

U tha se është në lidhje me Brad Pitt, Alia Shawkat...

0
Alia Shawkat më në fund iu drejtua thashethemeve për romancën me Brad Pitt. Aktorja 31-vjeçare ishte parë së pari me Brad, 56 vjeç, kur morri...

Angelina Jolie flet për herë të parë për divorcin me Brad...

0
Shumë rrallë aktorja e njohur Angelina Jolie, flet lidhur me divorcin me Bradd Pitt. Pas shumë vitesh ajo ka zbuluar arsyen se pse mori...

Angelina Jolie rikthehet të flasë për arsyen e ndarjes me Brad...

0
Katër vjet nga ndarja me Brad Pitt, Angelina Jolie është rikthyer të flasë për shkaqet që e çuan drejt divorcit. Në një intervistë për “British...

Po përsëritet historia? Jennifer Aniston e ‘shkatërruar’ që Brad Pitt po...

0
Miqësia e veçantë e Jennifer Aniston dhe Brad Pitt është vënë edhe një herë në pikëpyetje për shkak të një kundërshtari të vjetër në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS