34.5 C
Tirana
E martë, 9 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Braçen

Etiketim: Braçen

Nderpritet seanca plenare/ Gjoni kapet me Braçen dhe Shalsin! – Lajmi...

0
Drejtuesja e seancës plenare Vasilika Hysi është detyruar të ndërpresë seancën plenare për shkak se deputeti i opozitës së re Ralf...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS