21.5 C
Tirana
E shtunë, 13 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Bove

Etiketim: bove

Degjeneron debati/ Bushati: S’jam varur pas bo**ve të dashit për prona....

0
Analisti Andi Bushati është përplasur me gazetarin Carlo Bollino në emisionin “Open”. Bushati dhe Bollino e kanë kthyer debatin për zgjedhoren në akuza personale....

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS