23.5 C
Tirana
E diel, 14 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Boryana

Etiketim: Boryana

​Gjimnastja bullgare Boryana Kaleyn sjell në shtëpi dy medalje ari e...

0
Gjimnastja ritmike individuale bullgare Boryana Kaleyn ka fituar dy medalje të arta dhe dy medalje të prera në Kupën Botërore të Gjimnastikës Ritmike 2022...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS